Kód výrobku: LENOVOIDEAPAD330S-15ARR
Dostupnost: Na skladě
11 000 Kč
Cena bez DPH: 9 091 Kč

Zvyšte svou produktivitu

Vylepšete si zařízení s předními procesory AMD’s Ryzen a výkonnou grafikou (u vybraných modelů). Více než 4 roky a 2 miliony hodin inženýrství vedly k vývoji nejnovějších procesorů AMD Ryzen™. AMD zkombinovalo tuto technologii s nejlepší grafikou pro vytvoření AMD Ryzen APU. Ať už pracujete nebo hrajete, vychutnáte si optimální výdrž, výkon a rychlost.

Rychlé nabíjení

Dochází vám výdrž baterie a nestíháte? IdeaPad 330 disponuje až 6hodinovou výdrží baterie a podporou rychlého nabíjení— 15 minut nabíjení vám poskytne další až 2 hodiny výdrže.* Využijte maximálně svůj čas. * V režimu vypnuto. Je potřeba 65 W zdroj napájení.

Dostatek úložného prostoru pro vaše fotografie, filmy a ještě víc.

Přizpůsobte si své úložiště tak, abyste získali to, co chcete – bez utrácení peněz za funkce, které nepotřebujete. Vyberte si možnost kapacity až 2 TB SATA HDD pro uložení tisíců videí, fotografií a souborů. SATA SSD se skvělou odezvou a kapacitou až 256 GB vám umožní rychlejší spouštění a přenos dat. Můžete také zkombinovat 128 GB SATA SSD s hybridním úložištěm 1 TB SATA HDD, které vám dá to nejlepší z obou variant.

Windows 10 je stále lepší

Získejte z Windows 10 to nejlepší díky novým aktualizacím se skvělými funkcemi. Skvělá aplikace Fotky usnadňuje zpracování videí, přidávání soundtracků, použití přenosu dat, aplikaci 3D efektů a ještě víc. A sdílení je ještě rychlejší díky intuitivnímu nastavení, které usnadňuje okamžité spojení s těmi, na kterých vám nejvíc záleží.

Čistější a bezpečnější předinstalované aplikace

Lenovo vám přináší jednoduché zařízení a bezpečnější způsob používání již od začátku. Náš předinstalovaný software nabízí 5 aplikací, které zvýší vaši produktivitu.

Ostrý obraz a vynikající zvuk

IdeaPad 330 disponuje rozlišením až FHD na 15,6“ displeji a nabízí tak vynikající zobrazení na cestách. V kombinaci s technologií Dolby Audio™ poskytuje 330 úžasný zvukový zážitek. Zvyšte hlasitost bez zkreslení a poslouchejte každý detail.

Volitelná DVD mechanika

IdeaPad 330 je vybaven jednotkou DVD, takže budete moci sledovat filmy a poslouchat hudbu, kterou již máte a milujete.

Procesor (CPU)
Název AMD Ryzen 3 2200U
Frekvence procesoru 2.5 Ghz
Turbo boost 3.4 Ghz
Počet jáder 2
Počet vláken 4
Grafika (GPU)
Název AMD VEGA 3
Operační pamět
Velikost operační paměti 4 GB
Typ paměti DDR4
Frekvence paměti 2400 Mhz
Pevný disk
Velikost disku 1 TB
Rychlost otáček 5400 RPM
Síťové adaptéry
wi-fi Ano
Ethernet Ano
Bluetooth Ano
Displej
Rozlišení 1920 x 1080
Poměr stran 16:9
Uhlopříčka displeje 15.6
Rozhraní
DisplayPort Ne
HDMI Ano
VGA Ne
DVI Ne
USB 2.0 0
USB 3.0 2
USB 3.1c 1
Optická mechanika Ne
Webkamera Ano
Ostatní
Operační system Windows 10
Stav baterie 9 hodin dle výrobce

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Tagy: { notebook